Kurumsal Sosyal Sorumluluk Danışmanlığı
KSS alanında stratejik danışmanlık ve proje tasarımı hizmeti veriyoruz. Sunduğumuz hizmetler kurumlara KSS çalışmalarını gerçek anlamıyla hayata geçirme olanağı sunmasının yanı sıra özellikle kurumsal sosyal sorumluluğun temel taşı olan çoklu paydaş katılımı konusunda yeni ufuklar açıyor.

Proje Yönetimi
Uzmanlık ve deneyim gerektiren KSS projelerinin yönetimi ve uygulaması konularında hizmet veriyoruz. KSS projelerinin saha uygulamaları, paydaş yönetimi, bütçe yönetimi ve raporlama konularında uzman ekibimiz projeleri müşterilerimiz adına tüm paydaşlar ve yararlanıcılar nezdinde yönetiyor. Süreçleri kamu kurumları, akademi, STK’lar, araştırma şirketleri, halkla ilişkiler, reklam ve dijital medya ajanslarının etkin olarak rol aldığı bütüncül yöntemlerle hayata geçiriyoruz.

KSS ve Sürdürülebilirlik İletişimi
Başlı başına bir uzmanlık alanı olan KSS ve sürdürülebilirlik iletişimi konusunda iletişim stratejisi ve içerik üretimi konularında danışmanlık hizmeti sunuyor, böylece KSS ve sürdürülebilirlik uygulamaları aracılığıyla kurumsal itibar yönetimi hizmeti veriyoruz.